Luxbet Whatsapp Kanalları İçin Bilinmesi Gerekenler

Luxbet whatsapp hizmeti, 7/24 ulaşabileceğiniz bir platform olmaktadır. Site kullanıcılarına alışılmışlığın dışında bir şekilde müşteri desteği sağlamaktadır. Üye olmanız halinde canlı destekten whatsapp desteği talep etmeniz halinde hiçbir şart olmadan bu platformdan destek alabilirsiniz. Böylelikle kendinizi daha rahat ve güvende hissedeceksiniz. 0850 225 66 79 sitenin resmi whatsapp numarası olmaktadır. Bu numarayı site anasayfasında da paylasmaktadır. Bu numarayı kaydedip, whatsapptan yazmanız halinde size kısa sürede dönüş yapılacaktır. Luxbet güvenli üyelik işlemlerinizi de sırasıyla bu alandan destek alarak gerçekleştirebilirsiniz.

Luxbet Whatsapp Kullanım Klavuzu

Whatsapp üzerinden iletişime geçme işlemlerinizi yapmadan önce siteden bir üyelik açmanız gerekmektedir. Sonrasında Luxbet whatsapp hizmetini değerlendirmek için sitenin vermiş olduğu numarayı telefonunuza kaydetmelisiniz. 0850 225 66 79 gsm numarasını kaydettikten sonra müşteri hizmetli ile 7/24 iletişim kurabilirsiniz. Bu numarada sizi bekleyen her işleminize destek olacak müşteri temsilcisi olmaktadır. Ayrıca telefonunuzdan whatsapp kullanırken yavaşsanız eğer, bilgisayarınızdan whatsapp web uygulamasını açarak daha pratik bir şekilde hizmet alabilirsiniz. Böylelikle masaüstü üzerinden whatsap hattını kullanarak soru görüşlerinizi hemen iletebilmiş olacaksınız. Bu platform soru görüş ve önerilerinizi iletmeniz için hızlı ve güvenilir bir kanaldır. Bunun yanı sıra şikayetlerinizi ve sorunlarınızı buradan çözüme ulaştırabilirsiniz.

Luxbet Whatsapp Üzerinden Görüşebileceğiniz Konular

Bahis sitesi için farklı sorularınıza cevap alabileceğiniz bir çok platformda aktif hizmet veren servisleri bulunmaktadır. Müşteri hizmeti hemen hemen her konuda iletebileceğiniz sorulara hızlı bir şekilde karşılık vererek sizlere yardımcı olmaktadır. Whatsapp servisi üzerinden sorularınızı iletirken kullanıcı adınızı en üste yazmalısınız. Sonrasında bilgi almak istediğiniz konuyu iletmeniz yeterli olacaktır. Böylelikle işlemleriniz daha kısa sürede çözüme kavuşacaktır. Peki bu konular neler olabilir? Örneğin yatırım ve çekim yöntemleri, kayıt olurken doldurulması gereken kısımlar, sms iptali, lisans bilgisi gibi konularda sorularınızı iletebiliyorsunuz. Luxbet whatsapp platformu her konuda arz ve taleplerinize yardımcı olacaktır. Dolayısıyla bu iletişim kanalını değerlendirmeniz aklınızda Luxbet ile ilgili soru işareti kalmasının önüne geçecektir. Whatsapp hattının haricinde 7/24 hizmet veren online destek hatlarını da kullanarak firma müşteri temsilcileri ile iletişime geçebilirsiniz.

1 Trackback / Pingback

  1. Luxbet Zeppelin Oyunu İle Kazancını Çarpanla Değerlendir!

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*